• تماس با دکوسرام : 02188051928 , 02188051929 , 09121083178
  • استفاده درست
  • چیدمان درست
  • انتخاب درست
استخر 88051929-021

09121083178 تجهیزات استخر

استخر ها بر حسب ابعاد به سه دسته حرفه ای , نیمه حرفه ای و مسکونی تقسیم بندی می شوند . از استخر ها جهت ورزش , تفریح , درمان , اجرای مسابقات شنا و واتر پلو و آموزش استفاده می شود . ارتباط  بین انسان و آب از دیر باز وجود داشته و تمایل به آب در ذات آدمی وجود دارد و به دلیل عدم دسترسی تمامی انسانها به دریا و رودخانه از استخرهای سرپوشیده و سرباز در مناطق مختلف استفاده می شده است.

estakhr estakhr estakhr  

ساخت استخر تخصص ماست

09121083178

 

ساخت استخر

ساخت استخر

ساخت استخر

ساخت استخر

ساخت ستخر

زیر مجموعه ها

چراغ استخری

چراغ های استخری به چند دسته تقسیم می شوند :

چراغ های بلوری , چراغ های هالوژنی , چراغ های ال ای دی و چراغ های ال ای دی رنگی که در طرح ها و ابعاد مختلف در بازار موجود می باشد . کیفیت چراغ های فوق از روی شکل ظاهری , عمر مصرفی , شعاع پخش نور و ضد آب بودن آنها طبقه بندب می گردد.اخیرا چراغهای LED به دلیل عمق کم کاسه بتونی آنها و امکان نصب آسان در کلیه سطوح ,بیشترین طرفدار را دارد . چراغ های LED در استخر , جکوزی , سونا , آبنما ها و آبشارها و اخیرا در زیر گذر گاهها , تونلها , پلهای هوایی و زیر گذرها به دلیل مصرف کم برق بیشترین استفاده را دارد و در ضمن چراغ های LED از عمر بسیار بالایی برخوردار می باشند .

نمایش گزینه ها...

استخر > سرسره های آبی

سرسره های آبی بستر های لوله ای و نیمه لوله ای هستند که از جنس فایبر گلاس و یا فلز ساخته شده اند و پمپ ها آب را با فشار در داخل این مسیر های افقی و عمودی و دورانی به جریان در می آورند. جریان سریع آب باعث سرخوردن ورزشکاران در این مسیرهای دورانی شده و تماس با آب و حرکت سریع باعث ایجاد نشاط و سرزندگی در آنها می شود .سرسره های آبی به دو بخش کلی سرسره های آبی لوله ای یا بسته و سرسره های آبی نیم گرد یا باز تقسیم می شوند . هرچه قدر طول لوله ها و ارتفاع و پیچ گردشی بیشتر باشد سرعت آب و نشاط ایجاد شده بیشتر خواهد بود .

نمایش گزینه ها...

استخر > گریل

دریچه پلاستیکی و یا فلزی روی کانالهای آب راه که معمولا در محیط دور استخر , جکوزی و جلوی دوشهای آزاد و یا حمام های عمومی نصب می گردد گریل نام دارد که با طرح ها و رنگ بندی های متنوع به بازار ارائه گردیده که معمولا از جنس پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایش گزینه ها...

استخر > تابلوهای سرامیکی

استفاده از سرامیک در جهت ساخت مناظر زیبا در جاهایی که از تابلو های نقاشی معمولی نمی توان استفاده کرد . با استفاده از برش دادن سرامیک و کاشی ریز و چیدمان آنها در کنار یکدیگر مناظر زیبایی خلق می شود.

نمایش گزینه ها...

استخر > تصفیه

برای نگهداری آب ساکن در یک محفظه و یا مخزن بدون تعویض آب نیاز به دستگاههای تصفیه آب جهت میکروب زدایی می باشد . با استفاده از دستگاههای تصفیه آب تا زمانهای طولانی می توان آب را بدون اینکه تغییر رنگ و مزه بدهد نگهداری کرد . دستگاههای تصفیه موجود به آب مواد شیمیایی و نگهدارنده اضافه نمی کند بلکه از طریق عبور آب از لایه های محتلف سنگ سیلیس  و  استفاده از گاز کلر و ازن باعث میکروب زدایی و جذب چربی و دانه های موجود در آب گردیده و در نهایت آبی تمیز و بی بو و بی رنگ تهیه شده که مدتها قابل نگهداری می باشد .

نمایش گزینه ها...

استخر > لوازم جانبی

لوازم جانبی استخر ها عبارتند از تجهیزات نصب شده در استخر ها جهت استفاده بهینه از مجموعه  که شامل موارد زیر می باشد:

نردبان , دستگیره های دور استخر , کفشورها , جت ها , گریلها , لوازم ورزشی و بدن سازی , کمد های رختکن , راهبند ها , نرده های حفاظتی , هواکش ها , دستگاههای هواساز , دستگاههای خنک کننده و دستگاههای گرمایشی.

نمایش گزینه ها...

استخرهای ساخته شده

شما در صفحه مقابل قرار دارید : تجهیزات استخر