• تماس با دکوسرام : 02188051928 , 02188051929 , 09121083178
  • استفاده درست
  • چیدمان درست
  • انتخاب درست

آخرین اخبار

ساخت آبنمای شیشه ای در دکوسرام

  • PDF

آبنماهای شیشه ای که در محیط داخلی ساختمان به عنوان آب نماهای مصنوعی به کار گرفته شده که ضمن زیبایی شکل ظاهری و تنوع طرح ,باعث ایجاد آرامش خاصی در افراد شده و در ضمن هوا را هم تصفیه می کند .

آبنماهای شیشه ای در مجموعه دکوسرام در شکلها و ابعاد مختلف ساخته می شود و با توجه به درخواست تولید می گردد. جهت مشاهده انواع آبنماها کلیک کنید !

آخرین به روز رسانی در شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۰ ساعت ۰۶:۴۳

تولید گریل پلاستیکی در دکوسرام

  • PDF

گریل پلاستیکی که با تنوع در طرح و رنگ اخیرا توسط مجموعه دکوسرام تولید و به بازار ارائه گردیده که هیچ گونه مشابه خارجی نداشته و از نظر فنی دارای مشخصات فوق العاده ای بوده و از شکل ظاهری امکان انتخاب طرح و رنگ جهت چیدمان را به مصرف کننده ارائه می دهد .

از نظر استحکام نیز توان تحمل فشار زیاد را داشته و در اثر مرور زمان تغییر شکل نداده و نمی شکند .

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۱۵

جکوزی پیش ساخته سرامیکی دکوسرام

  • PDF

جکوزی  پیش ساخته سرامیکی محصول مجموعه دکوسرام در حجمهای مختلف بدون نیاز به کنده کاری و لوله کشی و بدون نیاز به موتور خانه و در کمتر از 10 ساعت قابل نصب در کلیه واحدهای مسکونی و طبقاتی قابل اجرا بوده و از نظر شکل ظاهری همانند جکوزی سرامیکی بوده و بسیار کم حجم می باشد و می تواند جایگزین جکوزی های سرامیکی ساخته شده در محل باشد . از نظر هزینه 50 درصد هزینه جکوزی های فعلی می باشد.

این محصول برای اولین بار توسط مجموعه دکوسرام ارائه گردیده است .

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۰۵

ساخت جکوزی توسط مجموعه دکوسرام

  • PDF

سیستم های جوزی انفرادی که در ایران برای اولین بار توسط مجموعه دکوسرام با نام تجاری لادیز تولید شده است و در نوع خود منحصر به فرد بوده که فعلا جکوزی های ایران وابسته به سیستمهای چینی بوده و این سیستم می تواند جایگزین خوبی برای مشابه چینی باشد چون سیستمهای چینی بعد از مدتی دچار مشکل می شوند و قطعه یدکی آن موجود نمی باشد

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۰۵

تولید چراغ های ال ای دی استخری

  • PDF

چراغ های LED استخری با عمق 6 سانتی متر و با قدرت نور دهی برابر با 300 وات و با شکل ظاهری زیبا که با مصرف برق 1.5 ولت جایگزین چراغ های لامپی و بلوری که هیچگونه خطر برق گرفتگی نداشته و مصرف برق آن معادل یک دهم چراغ های مشابه بوده که توسط مجموعه دکوسرام در دو سایز با نام تجاری لادیز  تولید و عرضه شده .

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۰۵

شما در صفحه مقابل قرار دارید : اخبار .